Arizon Yapı

Hakkımızda

Hemen İletişime Geçin

Hakkımızda

Arizon Yapı, İstanbul’un birçok bölgesinde konut ve villa inşaat, yatırım danışmanlığı, gayrimenkul ortaklığı gibi çeşitli sektörlerde hizmet vermektedir.
İnsanlara konforlu ve mutlu yaşam alanlarını sunmak, yatırımcısına uzun vadeli kazanç ortamını sağlamak ve estetik, çevreye duyarlı, çağdaş mimari özelliklerine sahip yapı projeleri üretmek şirketimizin odaklandığı ana hedefleridir.

Misyonumuz

⦁ Her şeyin en iyisini hak ettiğine inandığımız müşterilerimize, hayallerinin gerçekleşmesine ortak olmak,
⦁ Her gelir grubunda olan müşterilerimize kaliteli yaşam alanları inşa ederek mutlu yuva sahibi olmalarını sağlamak,
⦁ Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, depreme dayanıklı güvenli yapılar kurmak ve ferah yaşam ortamları sunmaktır.

Vizyonumuz

⦁ Çalıştığımız her projede, kendimizi müşterilerimizin yerine koyup, gerçek ihtiyaçlarına uygun planlamalar yapmak, 
⦁ Her bütçenin ulaşabileceği en üstün niteliklere sahip konutlar üretmek,
⦁ Mutlak ihtiyaçlara uygun yenilikleri projelerimize dâhil edip, müşterilerimizi daima mutlu etmektir.

Değerlerimiz

  • İnsan Odaklı Olmak
  • Dürüstlük ve Güven
  • Teknoloji
  • Ekip Çalışması
  • Çok Çalışmak

Londra’dan Ömer Alamuidi

Yurt dışında yatırım fırsatı arayan yatırımcılar için Türkiye bulunmaz bir nimet. Yükselen gayrimenkul fiyatları ve hızlı sirkülasyonu ile parasını hızla katlamak isteyen avrupalı ve ortadoğulu yatırımcılar Arizon yapı desteği ile de çok cazip imkanlarlarla mülk sahibi olmaya devam ediyor. Bunlardan birisi olan Ömer Alamuidi de Londra’dan gelip bizi buldu. Kendisi ile çok yakından ilgilenerek kısa süre çok kazanabileceği bir yatırım fırsatı ile kendisini İstanbul Esenyurt’ta lüks bir daire sahibi yaptık. Sizde uygun fiyata aileniz için yada yatırım amacıyla bizimle hemen bizi arayın.

Mao Mallim ve oğlu Abdulkadir Mallim

Konut ihracatına devam ediyoruz! Ülkemizde en çok değer kazanan yatırım emlak yatırımı. Hızla artan gayrimenkul fiyatları ile sermayesini hızlı biçimde arttırmak isteyen yabancı yatırımcılar, ülkemizi sıkça ziyaret ediyor. Biz de Arizon Yapı olarak onlara kültürümüzü, tarihimizi ve İstanbul’un göz dolduran güzelliğini anlatırken, cazip imkanlar ile mülk sahibi yapıyoruz. Daha önce bizden konut satın almış bir müşterimizin tavsiyesi üzerine bizimle tanışmak için gelen Mao Mallim ve oğlu Abdulkadir Mallim, Arizon Yapı’nın cazip fiyatlarından, sunmuş olduğu fırsatlardan ve göstermiş olduğu ilgiden memnun kalarak, İstanbul / Beylikdüzü’nde hızla değer kazanan bir yatırımın sahibi oldu. Siz de uygun fiyatlar ve Arizon Yapı güvencesi ile güçlü bir yatırımın ve aileniz için sıcak bir yuvanın sahibi olabilirsiniz.