Arizon Yapı

Villa’de PIAR

Villa’de PIAR Özellikleri

Doğa ile İçiçe

Villa’de serisinin ilk etabı olan Villa’de PIAR, yıllardır sakinliği arayan, yüksek konsepti ve tarzı, doğa içerisinde yaşamak isteyenler için İstanbul, Silivri-Balaban‘da özel olarak tasarlandı.

Sosyal Olanaklar

Yemyeşil doğa içerisinde açık hava sineması, tüm aile fertlerinin bir arada, keyifli vakit geçirebileceği ve spor yapabileceği doğa spor parkuru, sadece 50 adım ötenizde doğa kampı yapabilme fırsatı…

Ruhunuzu dinlendirin

11.150 m² net alana yayılmış olarak toplam 41 bahçeli doğa evinden oluşan projede, şık ve fark yaratan mimari tasarımı ve uygun ödeme koşulları ile bu özel projede yerinizi 1 sene beklemeden hemen bu yaz alabilirsiniz.

Üst düzey kalite

Kalite standartlarına uygun, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde yapı malzemeleri kullanılmıştır.

Güvenli Yapılar

Güncel teknolojiye sahip, çevresel koşullara uygun, depreme dayanıklı olan yapılarımızda kullanılan beton, çelik ve diğer tüm yapı malzemeleri, Türkiye standartlarının üzerindedir.

Stressiz hayat

Yeşili saksılara, kendinizi 2 metrekarelik balkonlara hapsetmeyin. Biraz nefes almak ve sevdiklerinizle keyifli ve kaliteli vakit geçirebileceğiniz Villa’de PIAR projesinde siz de yer alabilmek için acele edin.

Tanıtım Videomuz

Diğer Projelerimiz